Facebook

AqueDuck – nástavec na kohoutek (kojenecké potřeby)

Aby mytí dětských
rukou bylo jednodušší.

Mezi námi nabízené kojenecké potřeby patří také nástavec na kohoutek – AqueDuck, který pomáhá dětem dosáhnout na tekoucí vodovodní kohoutky. Navštivte náš e-shop a objednejte si jej ještě dnes.

Objednat

Přečtěte si názory a reakce těch, kteří už měli možnost Aqueduck vyzkoušet.

Tento produkt je tak šikovný a i vcelku levný, každý s batoletem a umyvadlem by ho měl zkusit. Teď, když mám Aqueduck, vidím jakou má bezpečnostní výhodu oproti běžným stoličkám. Zatímco se syn musel naklonit a natahovat vpřed k vodě, teď je to obráceně. Já můžu stát v pozadí, on se myje a čistí zuby sám. Možná to nebude fungovat pro každého, ale stojí to za to zkusit.

Moje 2 letá dcera sama říká, že si chce umýt ruce, ještěže máme tento úžasný výrobek! Ona chce zůstat u umyvadla a stále si pouštět vodu na ruce a hrát .Opravdu užitečné pro nás. Jsem šťastná, že výrobek máme, už se tolik nenadřu…

Můžu jen říct, že je škoda, že jsem nevěděla o tomto produktu dříve! Je to úžasné a dokonalé řešení pro batole, který nemůže dosáhnout na kohoutek. Pokud bych na tento produkt mohla dát 10 hvězd, dala bych!

Velmi jednoduchý design, funguje perfektně na většinu typů kohoutků. Můj dvouletý syn má úsměv od ucha k uchu, teď, když nemusí stát na stoličce a dosáhne na vodu sám i bez maminky. Miluju ho!