Facebook

BloomingBath - kvetoucí koupel (zboží pro kojence)

Květinová vložka do koupele pro miminka

BloomingBath je měkká a pružná květinová vložka do koupele pro kojence a miminka, která dokonale pasuje do jakékoliv nádoby. Toto kojenecké zboží si můžete objednat přímo na naší stránce nebo telefonicky na tel. +420 721 885 080.

Objednat

Přečtěte si názory a reakce těch, kteří už měli možnost si Bloomingbath vyzkoušet.

Naprosto nejlepší koupel !!!

od Lisa

Koupila jsem si žlutou BB pro své čtvrté dítě a měla bych přání mít jej i pro předchozí tři. Je tak měkká. Je také velmi odolná. Dávám do sušičky po každém použití a stále vypadá jako nová. Rovněž je roztomilá jako na obrázku. Jsem tak spokojená!! (Publikováno 26/11/12)

Miluju ji!!!

od Dani

Koupila jsem ji dnes a použila ji na poprvé a miluju ji! Mám ji pro své třetí dítě a - tak měkká a mazlivá a dokonale drží dítě. !! (Publikováno 7/11/12)

Nejlepší produkt na koupání ze všech!

od Kanady

ento výrobek je vynikající! Zkoušela jsem ho v koupelnovém umyvadle a naše 4měsíční dítě mělo ruce za hlavou jako na pláži. Bylo mu teploučko a zdálo se uvolněné! Bloomingbath plně pokrývá všechny hrany! Tělíčko má pěkně ponořené ve vodě. Kromě toho je to velmi hezký výrobek! Jediné, co navrhuji je, aby úchytek na spodní straně byl delší, aby šlo pověsit snadněji. Děkuji za tak skvělý výrobek, pro naše sladké miminko:) (Publikováno 7/11/12)

Úžasné!!

od Missy

BloomingBath je skvělá. Můj novorozenec je v ní uvolněný. (Publikováno 14/10/12)

Skvělé!

od Katelin

Super produkt! (Publikováno 25/9/12)

Mým přátelům se velmi líbí!

od Mandy

Dala jsem výrobek 3 přátelům jako dárek pro jejich děti a všichni ho používali celou dobu a naprosto ho milují! určitě ho doporučuji všem:) (Publikováno 24/9/12)

Je nejlepší!

od Meg

Má roztomilou barvu. Tak měkká a snadno použitelná. Možnost dát do sušičky. (Publikováno 18/9/12)

Úžasné!!!

od Nicole

To je super. Moje dcera ji miluje! (Publikováno 13/9/12)

Moc krásné!

od Zoe

Osobně jsem jsem ji zatím nepoužila. Jen jsem chtěl říct, děkuji vám!! Koupila jsem si dva (jeden pro mého bratrance děťátka a jeden pro mne) jsou naprosto rozkošný a tak měkké. Četla jsem pouze 5 hvězdičkový Recenze všude, takže vím, že ji budu také milovat. Nemůžu se dočkat, až ji budu používat! =) (Publikováno 8/10/12)

#1 baby dárek

od Clarissa

Vždycky jsem ji koupila a darovala do kouta. Nikdo neví, co to je, ale když jim to vysvětlím, okamžitě si jí zamilují. Velký dárek! (Publikováno 8/8/12)

Největší dárek pro dítě, co jsem kdy dala

od Pam

Koupila jsem si 2 pro čerstvá miminka v mé rodině. Pro 2 matky, jedna z nich má chlapce a druhá dívku.. Perfektní design. Koupila jsem růžové a modré (samozřejmě). Všichni si mysleli, že jsou to jen dekorace. Hodně byli překvapeni a potěšeni, když zjistili, že jde o vaničky! (Publikováno 8/8/12)

Miluju to

od crisma

Roztomilý výrobek, (Publikováno 27/7/12)

Miluju to!

od Wends

Miluji Bloomingbath. Bála jsem se koupat mé děťátko, dokud mi přítel nekoupil Bloomingbath. Je to tak pohodlné, můj syn ji miluje! Dávám na máchání a odstřeďování do pračky každý večer, protože se mi zdá příliš mokrá na to jen pověsit nebo do sušičky. Ale stojí to za to! Nemůžu se dočkat, až ji koupím pro všechny nastávající kamarády rodiče! (Publikováno 12/6/12)

Miluju to!!

od Mel

Moje holčička ji miluje, je to mnohem lepší než ty plastové vany... Barvy jsou skvělé taky, mám žlutou a ta je opravdu pěkná:) VŠE CO MAMINKA POTŘEBUJE, JE TATO KOUPEL!! : 0) (Publikováno 10/5/12)

Nejlepší cena za spokojené dítě!

od DanielleK

Nebojte se koupi , je to opravdu skvělý produkt! (Publikováno 30/4/12)

Naprosto ROZTOMILÝ!!

od LyNz4KjB

Poprvé jsem viděla kvetoucí koupel na FB a myslela jsem si "Šikovný nápad!" Moje sestra dostala jeden pro své miminko a je mnohem lepší než jsem si vůbec myslela! Nemůžu se dočkat, až ji použíji i pro mou malou holčičku!!! Díky za tak super produkt! (Publikováno 17/4/12)

Zachránce života!

od Cecilia L.

Můj syn naprosto nesnášel koupání. Plakal a křičel vždy celou dobu, koupel jsme nenáviděli oba dva. Moje máma mi e-mailem poslala odkaz na váš web. Jsem tak šťastná, že to udělala! Můj syn MILUJE Bloomingbath. Doba koupání je tak nyní příjemná pro nás oba. A vypadá v ní rozkošně! Děkuji moc za skvělý produkt! (Publikováno 12/4/12)

Nejlepší vynález pro dítě

od Jen

Koupila jsem to jako dárek pro mou neteř a stojí to za to. Máma, táta, dítě ji milují. Je to super měkké a tak roztomilé. První fotografie z koupele jsou k nezaplacení. (Publikováno 11/4/12)

Tak dokonalá!

od Mommabones

Koupila jsem jeden z nich pro mé 4. dítě, které bylo nespokojené v plastové vaničce, kterou jsem měla po předchozích třech dětech. Měkké, teplé, absorpční, schne rychle a tak roztomilý! Žádné další tvrdé plastové vany v domě už nechci vidět! (Publikováno 4/4/12)

Tolik pohodlná pro dítě, důvěrná pro mámu a tátu, žádné ostré okraje!

od gp

Výrobek má u nás za jedna  (Publikováno 31/3/12)

Určitě útulný

od Kristeneeliza

Je to super roztomilý! Moje dcera je teď dva měsíce stará a jediné, co trošku postrádám jsou přísavky na dně, kytička má tendenci lehce plavat ale jinak to funguje skvěle. (Publikováno 28/3/12)

Geniální!!

od Naomi

Můj malý kluk nesnáší plastové vany, je to tak skvělý nápad, proč to někdo nevymyslel dřív?! (Publikováno 23/3/12)

Chlapečkovi se to líbilo!

od BABYBOY112211

Obdržela jsem ji v úterý a nakonec použila až dnes. Mému chlapci se to líbilo! On se položil pohodlně a neplakal během koupání. Skvěle se vejde do mého mělkého kuchyňského dřezu. Ostatní koupací polštáře byly velmi objemné a nepodporovali vůbec krk... ale to BloomingBath ano. (Publikováno 23/3/12)

Nemůžu se dočkat, až ji použijeme!

od MamaJDM

Koupila jsem tuto podložku v tyrkysové barvě po shlédnutí recenzí na stránkách o rodičovství. Dorazila dnes, dříve než se čekalo a je velmi měkká a vypadá krásně. Našemu synovi se určitě bude líbit, na rozdíl od běžně dostupných vaniček. Jsme velmi rádi, že jsme našli tento produkt a máme v plánu také nákup v žluté, jakož i jeden růžový pro těhotné kamarádky! Jediné, co jsem se zmínila (což není velký problém vůbec) tyrkysová barva je trošku světlejší než na obrázku, ale světlejší odstín je také velmi hezký. Nemůžu se dočkat, až jí začneme pro našeho syna, který se narodí v červnu :) Určitě doporučíme všem těhotným přátelům (Publikováno 7/3/12)

Nejlepší věc hned po jednorázové plence!!

od betty

Můj přítel ji našel on-line a řekl mi o tom! Rozhodně stojí za ty peníze. Báječný produkt.(: (Publikováno 26/2/12)

Neuvěřitelná a roztomilá

od Tom

Moje žena ji viděla a musela ji mít pro naše děťátko (Publikováno 25/1/12)

Zamilovat si jí!

od Brandi

To je asi nejlepší nápad co jsem viděla po velmi dlouhé době! (Publikováno 21/1/12)

DVĚ použití!

od Emy

Dobré...Nevím, zda mám dítě v něm koupat... nebo pověsit na zeď pokojíčku... to je tak krásné! Myslím, že by je měli prodávat ještě ve více barvách.. levandule, pomeranč, červený... (Publikováno 19/1/12)

Jedinečné a ohromující

od Emily

Funkční a ohromující. Nejprve jsem koupila jeden pro miminko jako dárek a pak ještě jeden pro sebe. Nemohu se dočkat, až vyfotím mého andílka při koupání v zářivě žlutém kvítku! (Publikováno 7/1/12)