Facebook

BloomingBath - kvetoucí koupel (zboží pro kojence)

Květinová vložka do koupele pro miminka

BloomingBath je měkká a pružná květinová vložka do koupele pro kojence a miminka, která dokonale pasuje do jakékoliv nádoby. Toto kojenecké zboží si můžete objednat přímo na naší stránce nebo telefonicky na tel. +420 721 885 080.

Objednat

Jaké jsou rozměry Bloomingbath?

Průměr celého květu je 82 cm. Střed květu, kde dítě sedí je 25,5 cm v průměru.

Jaký je doporučený věk pro Bloomingbath?

Bloomingbath je ideální pro novorozence do 1 roku. V závislosti na velikosti Vaší nádoby pro koupání. Ale protože děti jsou ve stejném věku různé, neexistují žádná omezení věku a hmotnosti. Důležitější je otázka zda Vaše umyvadlo může pohodlně a bezpečně unést dítě. Mnoho rodičů také používá Bloomingbath s tradiční plastovou vanou k vytvoření plyšového, měkkého, bezpečného a zábavného koupání. Jakmile dítě odroste nádobám pro koupel, lze ji použít i do velké vany.

Zadrží Bloomingbath vodu bez použití zátky?

Bloomingbath vodu nedokáže zadržet. Budete muset nejprve vložit zátku do nádoby, pak vyplnit vodou na požadovanou úroveň a požadovanou teplotu. To vše před vložením dítěte. Nikdy nepouštějte vodu přímo na vaše dítě, její teplota se může rychle změnit.

Z jakého materiálu je Bloomingbath?

Bloomingbath je vyrobena ze super měkkého, plyšového, polyesterového materiálu z vnějšku v místech kontaktu s miminkem, ve vnitřku je vysoce kvalitní polyuretanová pěna a spodní vnější strana je vyrobena z odolné polyesterové síťoviny.

Pokud ani zde nenajdete odpovědi na své otázky, kontaktujte nás